Party s Rachel vol.2. Po týdnu zpátky na místě činu.

Party s Rachel vol.2. Po týdnu zpátky na místě činu.

Po koncertu Sama Smithe se chystám na tentokrát předem plánovaný koncert Keshy a Maclemora. Očekávám, že Kesha bude skvělá, ale Maclemore mi úplně vyrazil dech. Doufám, že pojedou spolu na tour znovu, protože na tuhle show bych mohla chodit každý měsíc.

Maclemore začíná pořádnou party s hotdogy, tanečními battly a zve 2 diváky na stage. Kesha je samozřejmě úplně totálně sjetá. Mám takový dojem, že si dodávala lajničku pokaždé, když se šla převlíknout. Takže asi každých 15 minut. Každou větu začíná nebo končí slovem fuck, fucking nebo motherfucker. Ale to je prostě ona. V polovině show zpívá svou písničku „Take it off“ a odmítá začít zpívat předtím než jí lidi hodí své oblečení. A tak slíká do půlky těla polovinu mužského obecenstva. Získává tak 50 podprsenek a bůhví co dál. Prostě party vole!

Na koncert jdu spolu s dalšími 4 au pairs. Jenže všechny jedou hned po koncertu domů. Jakože po týhle koncertní party nejdeme pařit? Píšu Rachel. Na koncert šla taky. Takže ji určitě najdu na Valentine rooftopu. Můj odhad byl správný. Absolutně nevím, kdy jsme se dostali domů. Ale za to vím, že ráno v 9 si přebírám děti.

Už v týdnu mi Todd s Rachel říkali, že jestli budu mít v sobotu kocovinu, tak ať jim prostě pustím film. Kocovinu mám, ale naštěstí Clayton odjíždí ke kámošovi a já mám jen prcky. Poslední dobou je to asshole. Už se modlím, aby šel znovu do školy (už za 3 týdny!). S ním je to teď očistec. Ten blb má teď novou zálibu. Po tom co se vysere, rozetře hovno po záchodě. Rukou. Jen vevnitř. Ale ten kluk si nemyje ani ruce po záchodě! A dělá tohle? Jako jak vás to napadne? Nechutenství prvního levlu. Táta by ho chtěl sešlehat, ale máma je proti. Takže nikdo přes zadek nedostane. Kurňa jak by to ten kluk potřeboval! Pořádně jednou páskem nebo vařečkou. 

No každopádně jdu s Emmettem a Eloise ven na procházku. Venku je takový vedro, že kocovina absolutně neustupuje. Svěží vánek z Rakouských Alp, který mě dostával celou zimní sezónu z kocovin tu nenajdu. Po chvíli se vracíme domů. Uf! Emmett se samozřejmě posere. Dvakrát. Přebalovat plínku s kocovinou, to nechceš. Ale všechno zvládám. Zapomenu sice udělat děckám oběd a tak jedí až po 1 odpoledne. Ale nestěžovali si. Takže co.

Odpoledne dokonce dostávám dýško od Rachel. S tím, že jsem hlídala děti přesčas tenhle týden. Upřímně si to nemyslím, ale jako neodmítnu. Mám takový dojem, že to byl Toddův nápad.

Dnes spí děti u babičky a dědy. Rodiče jsou na tahu. Barák je rázdný. Takže Netflix&Chill!

Mimochodem věděli jste, že se dá platit přes Facebook? Lístky na koncik jsem kupovala já a tak mi holky posílají přes Facebook. Peníze mám na účtě asi během minuty! Prostě hned!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram